Aminokwasy Jest 16 produktów.

Bogata oferta naszego sklepu obejmuje nie tylko standardowe odżywki i suplementy białkowe, ale również preparaty aminokwasowe. Okazuje się, że istnieje bardzo wiele rodzajów aminokwasów, które są istotne dla osób aktywnych fizycznie, kulturystów, osób uprawiających sporty siłowe czy też ludzi trenujących amatorsko. Warto więc zapoznać się z naszą bogatą ofertą.

Na rynku dostępnych jest mnóstwo suplementów aminokwasowych. Oferujemy produkty pochodzące od najlepszych firm, takich jak Core Labs czy Revange. Dostarczają one organizmowi niezbędne aminokwasy potrzebne do poprawy rezultatów treningów. Aby ułatwić Ci znalezienie odpowiednich produktów dopasowanych do Twoich potrzeb, podzieliliśmy nasz asortyment na kategorie pod względem dostarczanych składników.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 16 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 16 elementów

BCAA

Pierwszą grupę oferowanych przez nas produktów stanowią suplementy BCAA, które poleca się zarówno osobom uprawiającym różne sporty wyczynowe oraz trenującym w celu uzyskania atrakcyjnej sylwetki. Suplementy BCAA działają na bazie połączenia leucyny, waliny oraz izoleucyny. Są to aminokwasy egzogenne, których organizm nie jest w stanie wyprodukować, więc należy dostarczać je w ramach diety wspieranej przez nasze suplementy.

Preparaty BCAA utrzymują mięśnie w odpowiednim stanie oraz regulują poziom hormonu wzrostu w organizmie. Oprócz tego regularne uzupełnianie diety takimi suplementami zapewnia skuteczną ochronę mięśni przed rozpadem. Dodatkowo nasze produkty z BCAA zmniejszają uczucie zmęczenia, więc przyczyniają się do poprawy rezultatów treningów.

Arginina

Nasz sklep oferuje również szeroki wybór suplementów, których głównym składnikiem jest L-arginina. Aminokwas ten odgrywa istotną rolę w ludzkim organizmie i wpływa korzystnie na wiele procesów. Regularna suplementacja L-argininy pozwala na ochronę wątroby oraz szybsze gojenie się ran. Dodatkowo preparaty zawierające ten składnik oferowane w naszym sklepie pozwalają zachować funkcje płciowe mężczyzn oraz korzystnie wpływają na pracę serca i układu naczyniowego. Jeśli chodzi o osoby trenujące, przede wszystkim doceniają one fakt, że oferowane przez nas suplementy argininy poprawiają sprawność fizyczną, wzrost i regenerację mięśni, ponieważ przyczyniają się do wytwarzania związków odpowiedzialnych za produkcję energii w mięśniach.
Glutamina

W naszej szerokiej ofercie nie mogło zabraknąć również preparatów zawierających składnik, jakim jest L-glutamina. Dla osób intensywnie trenujących suplementy z glutaminą są istotne ze względu na stymulację procesów syntezy nowych białek w mięśniach. Oprócz tego produkty takie zwiększają pulę azotową, która zatrzymuje większą ilość aminokwasów w mięśniach. Glutamina zwiększa również stężenie hormonu wzrostu we krwi. Dodatkowo produkty z glutaminą oferowane przez nasz sklep zwiększają odporność, wspomagają regenerację, regulują poziom cukru i ciśnienie krwi, a także pomagają w likwidacji nadmiaru amoniaku.

Inne aminokwasy

Oczywiście istnieje również możliwość zamawiania u nas suplementów zawierających inne aminokwasy niż wspomniane powyżej. Wszystkie pochodzą od najlepszych producentów, więc spełniają nawet najbardziej rygorystyczne wymagania dotyczące jakości oraz bezpieczeństwa stosowania. Dzięki licznym promocjom i ofertom specjalnym nasi klienci mają dostęp do najlepszych preparatów w przystępnych cenach.