Concealed Labs - LGD - 60 caps

Nowy produkt

LGD Concealed Labs - Anaboliczny SARM o mocy najsilniejszych ProHormonów!

LGD - SARM 4 X MOCNIEJSZY NIŻ OSTARYNA!!!

Więcej szczegółów

179 zł brutto

Szybki czas realizacji

Bezpieczne zakupy

Zaufany sprzedawca

Opis

Serving per container: 60 caps
Serving size: 1 caps
Vitamin B12 (as Methylcobalamin) 5 mcg
Vitamin D (as Cholecalciferol) 500 UI
SARM: 4-((R )-2((R )-2,2-trifluoro-1-hydroxyethyl) pyrrolidin-1-yl-2-trifuloroMethyl) benzonitrlle (Ligandrol/LGD-4033) 5mg;
Pro-Test Complex: Chlorophytum borivilianumn 300mg; Chlorophytum borivilianumn 100mg

Więcej informacji

Suplementy z grupy Selektywnych Modulatorów Receptora Androgenowego (SARM) to lignany, które mają za zadanie wspierać rozbudowę mięśni w ramach cyklu masy i zachowywać ich objętość w cyklu rzeźbienia. Bardzo ważną cechą tych produktów jest selektywne działanie, które może wywoływać efekty podczas aktywacji konkretnych receptorów. Dzięki temu LGD Concealed Labs (ligandrol) promuje działanie anaboliczne, całkowicie pomijając działanie androgenne, a przy tym obejmuje swoim działaniem jedynie mięśnie szkieletowe.

Jak działa środek LGD Concealed Labs

LGD to znacznie bezpieczniejszy substytut diety niż nielegalne i niepewne sterydy anaboliczne, których działanie oraz efekty są zawsze nieprzewidywalne, a w wielu przypadkach również bardzo wyniszczające dla organizmu. Concealed Labs zadbało o stworzenie środka wykazującego silne działanie anaboliczne, które rozwija wyłącznie mięśnie szkieletowe, chroniąc inne narządy przed ich nieplanowaną zmianą.

W przeciwieństwie do sterydów anabolicznych LGD nie konwertuje do dihydrotestosteronu, dzięki czemu nie wpływa na łysienie i zmiany skórne, a przy tym wspomaga rozwój kośćca oraz regenerację mięśni. Co ważne, brak wpływu tego suplementu na prostatę zapewnia ochronę tego narządu, a ponadto nie wpływa na rozwój ginekomastii. Warto jednak wiedzieć, że LGD jest metabolizowany w wątrobie, dlatego zaleca się jej ochronę specjalistycznymi środkami mającymi ją regenerować i zabezpieczać.

LGD Concealed Labs – duże przyrosty w sile i objętości mięśni

Ważne jest to, że LGD oddziałuje na cały układ mięśni szkieletowych, zmieniając nie tylko ich wizualną stronę, lecz także zwiększając ich siłę oraz wytrzymałość. Czym jednak byłyby mięśnie bez ich właściwego uwidocznienia? LGD Concealed Labs zapewnia także sukcesywne spalanie tkanki tłuszczowej podczas zwiększania masy mięśniowej, działając dosłownie na wszystkich polach. Dla ćwiczących ważne jest także to, że przy właściwym dawkowaniu LGD nie wpływa na ciśnienie krwi i hematokryt ani na profil lipidowy czy wahania nastroju tak często spotykane przy cyklach SAA. Zamów już dziś w naszym sklepie LGD Concealed Labs i zbuduj swoją masę mięśniową szybciej, dokładniej i łatwiej!

Dawkowanie: 1-2 kapsułki na dobę przez nie dłużej niż 6 tygodni. Nie zaleca się przekraczania dziennej dawki maksymalnej w liczbie 2 kapsułek dziennie.

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii: