THERMAL PRO REVOLUTION 120 caps

Nowy produkt

Najsilniejszy spalacz tłuszczu, jaki kiedykolwiek udało się stworzyć.

Jedno opakowanie to do 12 kilogramów tłuszczu mniej!

Więcej szczegółów

209 zł brutto

Szybki czas realizacji

Bezpieczne zakupy

Zaufany sprzedawca

Opis

Serving per container: 120 caps
Serving size: 1 caps
Pantothenic Acid 25 mg
Zinc 10 mg
Caffeine Anhydrous 200 mg
Ma Huang (20 mg Ephedrine) 250 mg
Guarana 150 mg
White Willow Bark Extract 100 mg
Synephrine 75 mg
Ginger Root 10 mg
Bioperine 5 mg

Więcej informacji

Spalanie tłuszczu zawsze rozbija się o takie kwestie jak ujemny bilans kaloryczny, duża aktywność fizyczna czy wzmożona aktywność ciała podczas wypoczynku. Większość osób ćwiczących na siłowni boryka się z problemem spalania tłuszczu minimum raz do roku podczas redukcji wagi ciała. Niestety, tłuszcz bywa oporny, a ciało przyzwyczaja się do narastającego wysiłku, a to oznacza, iż po kilku tygodniach intensywnych treningów aerobowych czy interwałowych możemy paść ofiarą stagnacji i braku jakichkolwiek efektów. Z pomocą przychodzi opakowanie Thermal Pro Revolution 120 kapsułek o składzie zapewniającym wielokrotne przyspieszenie efektów spalania tłuszczu.

Najmocniejszy, najszybszy, najpewniejszy – Thermal Pro Revolution „w pigułce”

Thermal Pro Revolution dzięki stymulacji układu nerwowego rozbija nawet najbardziej uporczywą tkankę tłuszczową, gdyż składniki ze względu na synergistyczne i swoiste działanie oddziałują na tkankę ze wszystkich stron. Adrenalina i noradrenalina przyspieszają procesy życiowe ciała i wzmagają jego aktywność, co w efekcie prowadzi do zwiększonego przepływu krwi i większej chęci uprawiania aktywności fizycznej.

Zapasy energetyczne w postaci tkanki tłuszczowej, których oczywiście chcemy się pozbyć, nie mogą być w obecnej postaci biologicznej wchłonięte do krwiobiegu bezpośrednio. Musi zmienić się ich forma fizyczna, co nosi fachową nazwę lipolizy. W trakcie tego procesu noradrenalina i adrenalina oddziałują na zmagazynowaną tkankę tłuszczową, dosłownie ją spalając. Thermal Pro Revolution zapewnia ciągły proces lipolizy – nawet podczas wypoczynku.

Dlaczego Thermal Pro Revolution działa tak dobrze?

Thermal Pro Revolution hamuje również apetyt i ułatwia trzymanie ram kalorycznych w restrykcyjnej diecie. Równie istotna jest termogeneza, czyli proces, podczas którego Thermal Pro Revolution zwiększa temperaturę ciała i wzmaga pocenie się, co skutkuje przyspieszonym spalaniem tłuszczu i większą aktywnością organizmu. Zwiększone wydzielanie adrenaliny i noradrenaliny nie tylko przyspiesza proces lipolizy, lecz także współdziała z procesem termogenezy. Thermal Pro Revolution to suplement dla ludzi, którzy oczekują doskonałych efektów w krótkim czasie. Wyśmienity skład i perfekcyjnie dobrane stężenia będą dbać także o bezpieczeństwo całej kuracji.

Dawkowanie: W celu zrzucenia tkanki tłuszczowej 1 kapsułka do sprawdzenia reakcji organizmu na suplement, później 2-3 kapsułki dziennie. Dawkowanie profilaktycznie przeciwtłuszczowe: 1 kapsułka dziennie na 30 minut przed treningiem. Podniesienie sprawności umysłowej i kreatywnego myślenia: 1 kapsułka dziennie na około godzinę po spożyciu posiłku.

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii: